Three Days Grace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Three Days Grace

Three Days Grace Bulgaria
 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Истинското приятелство

Go down 
+4
Morella dell'Odio
arrogance
*A Hat Full Of Sky*
Gunslinger^^
8 posters
АвторСъобщение
Gunslinger^^
Right Hand
Right Hand
Gunslinger^^


Female
Age : 28
Брой мнения : 835
Join date : 11.05.2009
Job/hobbies : Going through this life looking for angels..

Истинското приятелство Empty
ПисанеЗаглавие: Истинското приятелство   Истинското приятелство Icon_minitimeВто Май 19, 2009 4:08 am

Е,как мислите,според вас има ли го?
и имате ли истински приятели..
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/broken_kid
*A Hat Full Of Sky*
Ruler of the world
Ruler of the world
*A Hat Full Of Sky*


Female
Age : 32
Брой мнения : 765
Join date : 20.02.2009
Job/hobbies : Death God (Soul Ripper)
Humor : Isn't life so sad when all you do is live?

Истинското приятелство Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истинското приятелство   Истинското приятелство Icon_minitimeВто Май 19, 2009 4:12 am

Има го! И мога да кажа, че имам истински приятел.
И да не е перфектно, но има ли нещо перфектно?
Караме се, заяждаме се, сърдим се, но винаги се оправяме и се подкрепяме.
Винаги са си до мен и никога не са ме предавали.
Лофка
Върнете се в началото Go down
http://rockmyworld.aforumfree.com/forum.htm
arrogance
Let It Die
Let It Die
arrogance


Female
Age : 30
Брой мнения : 156
Join date : 17.05.2009
Job/hobbies : драскач xP

Истинското приятелство Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истинското приятелство   Истинското приятелство Icon_minitimeВто Май 19, 2009 4:18 am

Мхм,напоследък за мен несъществува .. Sad
Върнете се в началото Go down
Morella dell'Odio
Right Hand
Right Hand
Morella dell'Odio


Female
Age : 30
Брой мнения : 411
Join date : 11.05.2009
Job/hobbies : Vampiresss

Истинското приятелство Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истинското приятелство   Истинското приятелство Icon_minitimeВто Май 19, 2009 4:43 am

Има,но вече се срещат много рядко.Истинските приятели просто те подкрепят,каквото и да решиш,не те съдят безпричинно.Естествено има караници,може и до бой да се стигне,но всичко си прощавате.
Върнете се в началото Go down
BleedingDust
Drown
Drown
BleedingDust


Female
Брой мнения : 53
Join date : 18.05.2009
Job/hobbies : New Socks Lover

Истинското приятелство Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истинското приятелство   Истинското приятелство Icon_minitimeВто Май 19, 2009 5:03 am

Ух, тази работа с приятелите е много объркана в главата ми. То тук си зависи и до личното определение на думата и отношението ти към нея. Аз по принцип много рядко я употребявам, предимно казвам "Един мой познат", а не "Един мой приятел". Много малко хора удостоявам с тази титла, но пък ги има! Приятелството според мен не се отчита само в най-трудните моменти, много са важни ежадневните неща. Не мисля, че се измерва и, че може да му се лепват етикети, не може и някой да ми е приятел във вторник и петък, а друг в сряда и четвъртък. Знам ли, за мен приятелството се измерва в доверие. В това колко си склонен да споделиш и колко другият е склонен да поеме. Срещала съм хора, които само говорят и споделят(няма нищо лошо в това, хубаво е да се освобождаваме от емоциите си и да не се затваряме в себе си), но когато дойде време този срещу тях да сподели нещо те моментално отбиват темата, а тогава погледа в очите на този човек е унищожителен (често се вглеждам в лицата на хората, следя реакиите им... някакво хоби ми е). Та имах предвид, че трябва да е двустранно, да взимаш и да даваш... и най-важното е да си откровен. Няма такова животно "благородна лъжа", има лъжи и истини. Има си начини да кажеш истината деликатно... и ако този човек отсреща ти е приятел няма да ти се обиди. Така де, може да бъде наранен, но ще го понесе, не можем така или иначе да се затворим в някаква стерелизирана среда...
Пак се отнесох... има истинско приятелство, рядко е, но го има...
Върнете се в началото Go down
Awake
Drown
Drown
Awake


Male
Age : 32
Брой мнения : 64
Join date : 14.05.2009
Job/hobbies : Rockstar YEY!
Humor : lack of humor

Истинското приятелство Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истинското приятелство   Истинското приятелство Icon_minitimeВто Май 19, 2009 5:07 am

рядко... много рядко според мен, ама аз мисля че съм открил поне 2-3 истински приятеля. По принцип мисля че хората които избираш за приятели в повечето случаи ги избираш по критерия каква полза ще извлечеш от приятелството си с тях.. И те те избират така .. ама мове и да греша.. даже се надявам да греша
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/cloown
diditooo8
Scared
Scared
diditooo8


Female
Age : 28
Брой мнения : 14
Join date : 04.07.2009
Job/hobbies : i'm killer of vampires
Humor : Take this finger!

Истинското приятелство Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истинското приятелство   Истинското приятелство Icon_minitimeСъб Юли 04, 2009 7:36 pm

Ми немога да кажа, че го има, защото все по някакъв начин "приятелят/ката" ти ще те предаде Angry затова много пъти казвам, че нямам приятели, а те са ми само познати
Върнете се в началото Go down
greeny
Drown
Drown
greeny


Female
Age : 29
Брой мнения : 50
Join date : 19.09.2009
Job/hobbies : Three Days Grace....
Humor : Ъъ...зелен ?

Истинското приятелство Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истинското приятелство   Истинското приятелство Icon_minitimeСря Май 12, 2010 12:35 am

хм...по тази тема мога да кажа само едно
-A friend will stop you from overreacting, a best friend will step behind you and say "someone's gonna get it".
добре не е точно такаама не мога да помня точно дума по дума нещата...
още едно подобно
-A friend will ask you what is wrong with you when you are crying, a best friend will get a shovel ready to bury the bastard who made you cry.
бля има много такива...мене ме кефят
аз мога да си твърдя, че имам истински приятели...недай си боже ако някой ден ги загубя *чука на дърво* мога и да си сменя мнението, ноо квото ще да става...и все пак нищо не е вечно...важното е в моментите в които са ти приятели да си изпълняват ролята на приятели
*гордо си заявява че поне се мъчи много да си изпълнява ролята на приятелка*

ПС:
Awake написа:
рядко... много рядко според мен, ама аз мисля че съм открил поне 2-3 истински приятеля. По принцип мисля че хората които избираш за приятели в повечето случаи ги избираш по критерия каква полза ще извлечеш от приятелството си с тях.. И те те избират така .. ама мове и да греша.. даже се надявам да греша

това го правят само и единствено хора не можещи да обичат истински...човек обича някой не заради ползата му от него, а за това което е...
наскоро супер се дразних на една съученичка на коментара и за приятеля и "ако ме обича ше се промени" ама гений такъв...той би го направил ако те обича ама ти като толлкова много си го обичаш що го караш да се промени...човек като ше твърди че обича някой не е длъжен да му обича всички качества а да е способен да ги приеме били те дразнещи или не
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Истинското приятелство Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истинското приятелство   Истинското приятелство Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Истинското приятелство
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Three Days Grace :: За форума :: Интересно :: Философи-
Идете на: