Three Days Grace

Three Days Grace Bulgaria

ИндексPortalCalendarGalleryВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход

Share | 

Концертни историйки ^^

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Little Miss Spookiness
Running Away
Running Away

Female
Брой мнения : 395
Job/hobbies : Eating little children ^^

ПисанеЗаглавие: Концертни историйки ^^   Вто Май 12, 2009 1:32 am

Ако сте посетили някой концерт и толкова много сте се впечатлили от него, тук можете да разкажете за преживяването си било то хубаво или лошо Smile
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http:// www.myspace.com/dontshakemylucifer
Master Of Puppets
Let It Die
Let It Die

Female
Брой мнения : 207
Job/hobbies : sleeping, listening to music, playing the guitar, doing nothing
Humor : хубав

ПисанеЗаглавие: Re: Концертни историйки ^^   Чет Май 14, 2009 4:58 am

Може ли да съм първа? Lough:D

Първо...за концерта на Ин Флеймс <3
Бях особено впечатлена от Андерс! Нечовека пя 2 часа и не прегракна...ама изобщо! Пя като ... като ... даже не мога да намеря точната дума, но просто беше невероятен! (и беше много хубав)
Единия им китарист - Бьорн...свири наистина добре HappyHappy^ Бързите сола ги свиреше все едно...се е родил с китара Happy^ Въпреки, че не бяха с Йеспер (другия им китарист) със заместващия китарист правеха невероятна хармония! Не се разминаха нито веднъж! Бях изумена! HappyHappy

След това концерта на Ловеч феста
Гледах Bonfire и Kingdom Come
Бонфайър имаха супер як контакт с публиката! Вокалиста ни даваше да пеем, идваше при нас, говореше ни...беше някакъв супер забавен! Happy И тук двамата китаристи постигнаха супер чиста хармония и не се разминаваха! Басиста беше като звяр! Гледах му ръката по грифа...е тоя пич не се спря! О.о
Барабаниста беше супер готин и със супер добра техника на свирене! И от него бях изумена! <33 За малко да си взема палка, нооо... Sad

След почти двучасова пауза, за да изчакаме Кингдъм Към да се наканят и да си нстроят инструментите, и те почнаха Lough Вече страстите слд Бонфайър бяха поутихнали и не можаха баш да ни грабнат в началото...нооо имаха някакво супер яко звучене ии...ох, барабаниста им... <333 Lough Кингдъм нямаха същия контакт с публиката, не ни даваха да пеем, ама ние и желание нямахме вече Lough Беше около 00:00 часа Lough
Но и те бяха ядски добри! Тия пичове правят най-добрите балади!

Сега очаквам хубаво преживяване и на концерта на БТР Happy
Вижте профила на потребителя
Morella dell'Odio
Right Hand
Right Hand

Female
Брой мнения : 411
Job/hobbies : Vampiresss

ПисанеЗаглавие: Re: Концертни историйки ^^   Пон Май 18, 2009 1:18 am

Металика....
Денят беше 25 юли 2008.Когато стъпих на стадион Васил Левски усещах яката атмосфера...В 19 часа почнаха 2те подграващи групи,които не ми харесаха баш толкова,но когато в 21 Металика излезе целият стадион избухна!Джеймс вдигна стадиона във въздуха с гласът си!!!Беше страхотно.Китарните сола ме разбиха,песните-сред най-известните бяха изпълнени великолепно!Концетът беше велик и незабравим!И естествено комбиниран с много бира Lough

ПисанеЗаглавие: Re: Концертни историйки ^^   

Концертни историйки ^^
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1