Three Days Grace

Three Days Grace Bulgaria

ИндексPortalCalendarGalleryВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход

Share | 

Отмъщението

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Morella dell'Odio
Right Hand
Right Hand

Female
Брой мнения : 411
Job/hobbies : Vampiresss

ПисанеЗаглавие: Отмъщението   Вто Май 19, 2009 4:53 am

Това може би е любима тема за размисъл.Случвало ли ви се е да искате да отмъстите на някого?А защо?По какви начини отмъщавате?И...заслужава ли си отмъщението?

Drown
Drown

Female
Брой мнения : 53
Job/hobbies : New Socks Lover

ПисанеЗаглавие: Re: Отмъщението   Вто Май 19, 2009 5:19 am

Че на кой не му се е искало да си отмъсти? Нормална човешка реакция е да искаш да ти се плати за страданията. Но няма смисъл. Когато искаш мъст се изпълваш с гняв и този гняв те води, а така колкото и да нараниш противника си, много повече си наранил себе си. А когато всичко свърши, пак няма да си си върнал това, за което отмъщаваш.
Естествено това не значи, че и като някой ти направи нещо трябва да се криеш като плъх у брашно, но целта никога не трябва да е да навредиш (практически ти се превръщаш в нападателя в този случай и ефекта - същия), а да предпазиш другите (Някой да ме наеме да напиша "Новия нов завет").
За мен пак всичко се отнася до индивида и душевното му състояние. Злобата разяжда и наистина не е хубаво нещо,
Аз по принцип не съм отмъщавала, чисто и просто да направя мръсно на някой ей така, защото ми е направил нещо не ми се струва на нивото ми. Имам се за здравомислещ човек, който може да се справи въпреки тези, които се опитат да го спънат, а не такъв, който се увлича в една безкрайна игра на злоба.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя

Отмъщението
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1